Yarış pinefrin soluma solüsyonu

Astımla ilişkili nefes darlığı, göğüs sızdırmazlığı ve hırıltılı solunumun geçici olarak hafifletilmesi. Doktorunuz tarafından belirlenen diğer koşullar için de kullanılabilir.

Racepinephrine inhalasyon solüsyonu alfa ve beta reseptör uyarıcıdır. Nefes almayı kolaylaştıran hava yolunu genişleterek çalışır.

Bunlardan herhangi biri geçerli ise hemen doktorunuza veya sağlık uzmanınıza başvurun.

Bazı tıbbi durumlar yarış pinefrin soluma solüsyonuyla etkileşime girebilir. Herhangi bir tıbbi durumunuz varsa, özellikle aşağıdakilerden herhangi biri sizin için geçerliyse, doktorunuza veya eczacınıza bilgi verin

Bazı ilaçlar yarış pinefrin soluma solüsyonuyla etkileşime girebilir. Başka ilaçları, özellikle aşağıdakilerden herhangi birini kullanıyorsanız, sağlık bakım sağlayıcınıza söyleyin:

Bu, meydana gelebilecek tüm etkileşimlerin tam bir listesi olmayabilir. Rekabet pinefrin soluma solüsyonu kullandığınız diğer ilaçlarla etkileşip etkileşip büyüleyemediğini sağlık uzmanınıza sorun. Herhangi bir ilacın dozunu başlatmadan, durdurmadan veya değiştirmeden önce doktorunuza danışın.

Irk pinefrin soluma solüsyonunu doktorunuzun talimatına uygun olarak kullanın. Tam dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etikete bakın. Tam dozlama talimatları için ilacın üzerindeki etikete bakın.

İsteğinize göre, yarış pinefrin inhalasyon solüsyonunun nasıl kullanılacağıyla ilgili sorularınızı doktorunuza danışın.

Bütün ilaçlar yan etkilere neden olabilir, ancak birçok insanın yan etkisi yoktur. ORTAK yan etkilerin çoğunun devam etmesi veya rahatsız olması durumunda doktorunuza danışın

Baş ağrısı; iştah kaybı; mide bulantısı; sinirlilik; Titreme; Sorun uyku.

Şiddetli alerjik reaksiyonlar (kızarıklık, ürtiker, kaşıntı, solunum güçlüğü, göğüste sızma, ağız, yüz, dudaklar veya dilde şişme); göğüs ağrısı; Hızlı kalp atışı; Hırıltılı solunum

Bu, meydana gelebilecek tüm yan etkilerin tam bir listesi değildir. Yan etkiler hakkında sorularınız varsa, sağlık uzmanınıza danışın. Yan etkileri hakkında doktorunuza danışın. Yan etkileri uygun ajansa bildirmek için lütfen FDA’ya Raporlama Sorunları Rehberi’ni okuyun.

1-800-222-1222 (Amerikan Zehir Kontrol Merkezleri Birliği), yerel zehir kontrol merkeziniz veya acil servise hemen başvurun. Belirtiler hızlı veya düzensiz kalp atışı içerebilir; mide bulantısı; sinirlilik; Şiddetli veya devam eden baş ağrısı; Titreme; kusma; Zayıflık.

68 ve 77 derece F (20 ve 25 derece C) arasındaki oda sıcaklığında, yarış pinefrin soluma solüsyonunu saklayın. Isı, nem ve ışıktan uzak tutun. Tuvalete saklamayın. Rekabet pinefrini soluma solüsyonunu çocuklardan uzak tutun ve evcil hayvanlardan uzak tutun.

Bu bilgiler, yarış pinefrin soluma solüsyonu veya başka herhangi bir ilaç kullanıp kullanmamaya karar vermek için kullanılmamalıdır. Hangi ilaçların sizin için uygun olduğuna karar vermek için yalnızca sağlık uzmanınız size bilgi ve eğitim verir. Bu bilgi herhangi bir tıbbın herhangi bir hastayı veya sağlık durumunu tedavi etmek için güvenli, etkili veya onaylanmış olduğunu onaylamamaktadır. Bu, sadece racepinephrine inhalasyon solüsyonu hakkında genel bilgilerin kısa bir özetidir. KULLANIM KILAVUZU, olası püf noktaları, talimatlar, uyarılar, önlemler, etkileşimler, olumsuz etkiler veya yarış pinefrin soluma solüsyonu için geçerli olabilecek riskler ile ilgili tüm bilgileri içermez. Bu bilgi, özel bir tıbbi tavsiye değildir ve sağlık uzmanınızdan aldığınız bilgilerin yerini almaz. Rekabet pinefrin soluma solüsyonunun yararları ve riskleri hakkında eksiksiz bilgi için sağlık uzmanınızla görüşün.