İnce barsak Kanseri Tedavisi

2016 yılında yeni vaka ve Amerika Birleşik Devletleri’nde ince bağırsak kanserinden ölümleri Tahmini: [1]

Adenokarsinom, lenfoma, sarkoma ve karsinoid tümörler; ince bağırsağın bir bölümünü oluşturmaktadır malignaes olan bir bütün olarak; . Tüm gastrointestinal malignaes sadece% 1 ila% 2 hesap [- 5 2]

De olduğu gibi; diğer mide bağırsak malignaes tedavi baskın yöntemdir; cerrahi rezeksiyon mümkün olduğunda ve tedavi yeteneği ile ilgilidir; tamamen kanser rezeke. rezektabıl genel 5 yıllık sağkalım oranı; adenokarsinom sadece% 20’dir. rezektabıl için 5 yıllık sağkalım oranı; leiomyosarkom, ince bağırsak en sık görülen sarkom, olduğu; yaklaşık olarak% 50.

ince bağırsak karsinoid tümörü kaplıdır; Başka bir yerde ayrı bir kanser varlık olarak. (On özetine bakın; Gastrointestinal Karsinoid Tümör Tedavisi)

ince bağırsakta ortaya tümörler arasında aşağıdakiler bulunmaktadır

Yaklaşık% 25 ince bağırsakta primer kötü huylu tümörlerin% 50 adenokarsinomlar ve çoğu on iki parmak bağırsağında meydana gelen [1] Küçük bağırsak karsinomları eşzamanlı veya metachronously oluşabilir.; Birden fazla site.

Leiomyosarkomlar ileumda en sık ortaya çıkar.

ince bağırsağın malign lezyonların bazıları% 20 karsinoid tümörler; hangi duodenum veya jejunum ve daha ileumda daha sık görülür; Birden fazla olabilir.

Yalnız bir ince bağırsak lezyon olarak malign lenfoma bulmak için nadirdir.

Bu özet tedavi bölümleri göre düzenlenmiştir; histopatolojik tip ziyade sahne.

Kanser Amerikan Ortak Komitesi (AJCC) TNM göre evreleme belirlemiştir; sınıflandırma ince bağırsak kanserini tanımlamak için kullanılır. [1]

Standart tedavi seçenekleri

Klinik değerlendirme altında Tedavi seçenekleri

Şimdi ile hasta kabul desteklenen kanser klinik çalışmaların listesini kontrol edin; ince bağırsak adenokarsinomu. Klinik çalışmaların listesi, yer, ilaç, müdahale, ve diğer kriterler ile daralmış olabilir.

klinik çalışmalar hakkında genel bilgiler, bu forum da mevcuttur.

Standart tedavi seçenekleri

Klinik değerlendirme altında Tedavi seçenekleri

Şimdi ile hasta kabul desteklenen kanser klinik çalışmaların listesini kontrol edin; ince bağırsak leiomyosarkom. Klinik çalışmaların listesi, yer, ilaç, müdahale, ve diğer kriterler ile daralmış olabilir.

klinik çalışmalar hakkında genel bilgiler, bu forum da mevcuttur.

Standart tedavi seçenekleri

Şimdi ile hasta kabul desteklenen kanser klinik çalışmaların listesini kontrol edin; Tekrarlayan ince bağırsak kanseri. Klinik çalışmaların listesi, yer, ilaç, müdahale, ve diğer kriterler ile daralmış olabilir.

klinik çalışmalar hakkında genel bilgiler, bu forum da mevcuttur.

kanser bilgileri düzenli olarak gözden geçirilir ve yeni bilgiler kullanılabilir olduğunda güncellenir. Bu bölümde yukarıda tarih itibariyle bu özet yapılan son değişiklikleri açıklar.

İnce barsak Kanseri Hakkında Genel Bilgiler

2016 için tahmin edilen yeni vaka ve ölüm ile istatistik Güncelleme (referans 1 olarak Amerikan Kanser Derneği anılan).

Bu özeti Erişkin Tedavi Yayın Kurulu, tarafından yazılmış ve muhafaza edilir; bir editoryal bağımsız. özet bağımsız bir inceleme yansıtır; edebiyat ve politika beyanı temsil veya etmez. Daha; özet politikaları ve Yayın Kurullarının rolü hakkında bilgiler; Kapsamlı Kanser Veritabanı sayfalarında – özetleri korumak Hakkında Bu Özet ve bulunabilir.

Sağlık çalışanları için bu kanser bilgiler özet ince bağırsak kanseri tedavisi hakkında kapsamlı, hakemli, kanıta dayalı bilgi sağlar. Bu bilgilendirme ve kanser hastaları için bakım klinisyenler yardımcı olmak için bir kaynak olarak tasarlanmıştır. Bu, sağlık kararlar için resmi kurallar veya öneriler sağlamaz.

Bu özet Ulusal Kanser Enstitüsü () ve editoryal bağımsız Erişkin Tedavi Yayın Kurulu tarafından düzenli olarak gözden geçirilmekte ve gerekli güncellenir. özet literatür bağımsız bir inceleme yansıtır ve bir politika beyanı veya Ulusal Sağlık Enstitüleri () temsil etmez.

Yönetim Kurulu üyeleri geçtiğimiz günlerde bir makale gerektiği olup olmadığını belirlemek için her ay yayınlanan makaleleri gözden

Özetleri değişiklikler Yönetim Kurulu üyelerine yayınlanan makalelerde kanıt gücünü değerlendirmek ve makale özeti dahil edilmelidir nasıl belirleyen bir uzlaşma süreci yoluyla yapılır.

İnce barsak Kanser Tedavisi için kurşun yorumcular vardır

Bu özet atıf bazı seviye-of-kanıt atama eşlik ediyor. Bu belirtme okuyucuları belirli müdahaleler ya da yaklaşımların kullanımını destekleyen delillerin gücü değerlendirmek yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Erişkin Tedavi Yayın Kurulu düzeyi kanıt belirtme gelişmekte olan sistemin bir resmi kanıt sıralama kullanır.

bir tescilli ticari markasıdır. belgelerin içeriği metin olarak özgürce kullanılabilmesine rağmen kendi bütünlüğü içinde sunulur ve düzenli olarak güncellenen sürece, bir kanser bilgiler özet olarak tespit edilemez. Ancak, bir yazar gibi bir cümle yazmak için izin verilebilir “meme kanseri önleme ile ilgili ‘ın kanser bilgiler özet özlü riskleri:. [Özet alıntı]”

Bu özet için tercih edilen atıf

Erişkin Tedavi Yayın Kurulu. İnce barsak Kanseri Tedavisi. Bethesda, MD: / tipleri / ince bağırsak / hp / ince bağırsak-tedaviye. . [Sayfalar: 26389423]

Bu özet görüntüleri sadece özetleri içinde kullanılmak üzere yazar (lar), sanatçı, ve / veya yayıncının izni ile kullanılır. bilgi bağlamı dışında görüntüleri kullanmak için izni sahibi (ler) alınmalıdır ve diğer birçok kanser ile ilgili görüntüleri ile birlikte, bu özet çizimler ile ilgili bilgiler verilen olamaz, Görseller Online, bir koleksiyon mevcuttur over 2,000 bilimsel görüntüler.

Mevcut kanıtların gücüne dayanarak, tedavi seçenekleri ya “standart” olarak tarif edilebilir “klinik değerlendirme aşamasındadır.” Bu sınıflandırmalar, sigorta geri ödeme tayini için bir temel olarak kullanılmamalıdır. sigorta kapsamı hakkında daha fazla bilgi yönetme Cancer Care sayfasından mevcuttur.